Úvod

Prasata

ČOS

Kompletní krmné směsi pro odchov selat reagující na potřeby zvířat (genetické založení, mléčnost matek,..) a chovné prostředí. Velmi jemná struktura krmných směsí pro selata zajišťuje vhodný vývoj gastrointersticiálního traktu. Krmné směsi jsou tepelně ošetřeny jako prevence rozvoje zoonóz v chovech. Kompletní krmné směsi jsou vyráběny ze surovin nejvyšší kvality.

A 1,2,3

Kompletní program krmných směsí pro výkrm prasat.  Kvalita a struktura našich krmných směsí napomáhá chovateli k dosažení vysokého přírůstku při nízké konverzi pro zajištění ekonomické produkce. Kompletní krmné směsi jsou vyráběny ze surovin nejvyšší kvality. Kvalitní krmné směsi napomáhají optimálnímu růstu zvířat při udržení výborného zdravotního stavu a welfare vykrmovaných zvířat.

KPB

Kompletní krmné směsi pro prasnice od odstavu selat do porodu.  Kvalitní složení a optimální struktura krmných směsí k zajištění správného ukládání optimálních živinových zásob pro růst a vývoj plodů. Kvalitní krmné směsi napomáhají při udržení výborného zdravotního stavu a welfare vykrmovaných zvířat.

 

KPK

Kompletní krmné směsi pro kojící prasnice. Kvalitní složení a optimální struktura krmných směsí k zajištění ideální mléčné produkce při zachování zdravotního stavu prasnice a welfare.

 

 

Všechny suroviny používané k výrobě krmných směsí jsou podrobeny laboratornímu rozboru, dle kterého vybíráme nejkvalitnější suroviny pro výrobu krmných směsí. Výsledná kvalita směsi je opět laboratorně potvrzena a teprve poté může být směs expedována k zákazníkovi. Vyráběné krmné směsi jsou  majoritně z lokálních zdrojů surovin.