Agrochemie a hnojiva

Naše činnosti

V prodeji hnojiv a pesticidů má společnost Primagra dlouholetou tradici. Náš kvalifikovaný tým pracovníků dbá na kvalitu, profesionální přístup a odborné poradenství. Nabízíme široký sortiment produktů za dobrých obchodních podmínek, které přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Právě my máme tu možnost ovlivnit, co zemědělec aplikuje. Po předchozím projití porostů a analýze problémů Vám poradíme řešení přesně na míru.

Agrochemie je v médiích prezentována jako rozporuplný obor. Veřejnost ji proto často vnímá jako něco špatného, což škodí nám zemědělcům. Málokdo si ale uvědomuje, že to bez ní půjde jen velmi těžko. Ty časy, kdy se používaly opravdu toxické přípravky na ochranu rostlin, jsou již dávno za námi. Všechny přípravky procházejí složitým procesem schvalování a testování. Ale i tak je potřeba, aby s nimi zacházeli osoby, které dobře vědí, co drží v ruce. Z hlediska ochrany přírody a krajiny je to to nejdůležitější. 

Veškerý sortiment můžete nakoupit v našich skladech v lokalitách Votice, Sedlčany, Rybníky, Klatovy, Horšovský Týn a Bor u Tachova. Pro aktuální cenové podmínky hnojiv a pesticidů kontaktujte naše obchodní zástupce pro váš region.
Níže si můžete stáhnou bezpečnostní listy a etikety pesticidů a hnojiv.

Bezpečnostní listy - agrochemikálie

Bezpečnostní listy - hnojiva

Etikety - agrochemikálie

Etikety - hnojiva

 

Přejít na kontakty